KONST / Litografier / Färglitografi 7585094
nr 758 5094
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), 220/300, signerad, 43x36
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:52:34
100 kr
150 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg